Ślimak Filopaludina sumatrensis white whizard

Dostępność: na wyczerpaniu
Cena: 14,00 zł

Cena regularna:

14.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: 13A5-948C6

Opis

Ślimaki należy obracać do podłoża od strony wyjścia muszli, gdyż sam ślimak się nie umie obrócić i po kilku dniach będzie martwy.

Temp 22-26 pH 7-8

Ślimaki są odławiane z naturalnego środowiska. Pochodzą z Azji Południowo-Wschodniej (Birma, Tajlandia, Kambodża, Wietnam, Malezja).

Idealne na glony. Żywią się także resztkami pokarmów.

UWAGA: ROZMNAŻAJĄ SIĘ W AKWARIUM!

 

 

Dlaczego warto kupić ryby, krewetki i ślimaki u Nas?

Kupowanie ryb, krewetek i ślimaków w naszym sklepie to gwarancja najwyższej jakości i satysfakcji. Nasze zwierzęta pochodzą od renomowanych hodowców i są starannie selekcjonowane, aby zapewnić ich zdrowie i żywotność. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór zarówno popularnych, jak i unikalnych gatunków, które wzbogacą każde akwarium.

 

Bezpieczeństwo najważniejsze!

  • Ryby nadajemy w styropianowych boxach, zabezpieczają one żywe stworzenia w czasie transportu oraz gwarantują utrzymanie odpowiedniej temperatury w czasie transportu.

  • Zwierzęta zapakowane są w podwójnych workach z czystym tlenem!

  • W okresie jesienno-zimowym do styroboxa dodajemy ogrzewacz, który utrzymuje stałą temperaturę zawartości paczki.

  • Jeśli jest to tylko możliwe, staramy się spełnić prośby klientów dotyczące płci czy wielkości.

 

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl